De volgende personen hebben ingeschreven voor de Singles League

Speeldag #2: zondag 18 oktober 2020, aanvang 10.00 uur

# Naam speler Hcp
1. Wesley Selier 0
2. Luc Jansen 12
3. Youri Fens 0
4. Berrie van Strien 18
5. John Adriaansen 25
6. Ad Elsinger   45
7. André van Nifterik  34
8. Corné van Lier 0
9. Anna Yang 33 
10. Quinn Knoppert 45
11. Jet Potters 45
12.    
13.    
14.    
15.    
16.    
17.    
18.    
19.    
20.    
21.    
22.    
23.    
24.    
25.    
26.    
27.    
28.    
29.    
30.    

 

De voorbereidingen voor het nieuwe bowlingseizoen zijn in volle gang. Op dinsdag 1 september 2020 starten onze huisleagues bij Dolfijn | the plays to be in Tilburg. In het menu aan de linkerkant vindt u onder 'Huisleagues' een optie om in te schrijven.

 

Serie 1 - Zondag 2 februari 2020 - Aanvang 10.00 uur

 

# Naam M/V Land Pas Bonus
1 Youri Fens M NED 213 0
2 Corné van Lier M NED 205 0
3 John Adriaansen M NED 196 5
4 Eugène Kooijmans M NED 198 5
5 Michael Nelisse M BEL 211 0
6 Pascal Gigas M BEL 209 0
7 Robert Vonk M NED 216 0
8 Sander Kremers M NED 190 5
9 Berry Termeer M NED 185 10
10 Liam Mertens M BEL 182 10
11 Vincent Vanderbiesen M BEL 181 10
12 Louis Segers M BEL 183 10
13 Kanlaya Paradklang F BEL 137 15
14 Perec Deprez M BEL 188 10
15 Sjaqiel Abdoelbasier NED 211 0
16 Michael Kusten M NED 171 15
17 Ivan Vanhoof M BEL 179 15
18 Bart van Beers M NED 207 0
19 Anna Yang ? F NED 166 15
20 André van Nifterik M NED 190 5
21 Ans van Kordenoordt F NED 149 15
22 Rob van Kordenoordt M NED 170 15
23 Henk Vermeulen M NED 146 15
24 Romano Pierau M NED 204 0
25 Ad Elsinger M NED 158 0
26 Dennis Knijff M NED 203  0
27 Maxence Bernard M BEL 195 5
28 Clément Bernard M BEL 211 0
29 Bart Stokkermans M NED 172 15
30 Annouk Coopmans F BEL 193 5
31 Ben Aerts M BEL 172 15
32          
33          
34          
35          
36          
37          
38          
39          
40          
41          
42          
43          
44          
45          
46          
47          
48          

 

 

* is verhinderd op de finaledag en speelt dus geen All Events Finale!

De volgende personen hebben zich aangemeld voor het Oliebollentoernooi op zondag 29 december 2019, aanvang 11.00uur:

# Naam: 
1. Berry Termeer 
2. Luc Jansen
3. Jolanda Horrevorts
4. Monique van Lee
5. Joost Straathof 
6. Linda van Baast
7. Michael Kusten
8. John Adriaansen 
9. Manisha Gelens
10. Max Spooren 
11. Jean-Paul van Beurden
12. Daydron Roos
13. Frits Verkooijen
14. Michel van Baast
15. Ron de Brouwer
16. Mitchel de Brouwer
17. Mike van Tilborg
18. Jennifer de Brouwer
19. Nel de Bruin
20. Jet Potters
21. Marjo Dol
22. Tonny Vredebregt
23. Luud Heijnen
24. Henk Vermeulen
25. Jack Schellekens
26. Quinn Knoppert
27. Rakesh Kristo 
28. Youri Fens 
29. Lucas Mols
30. Evi Mols
31. Maureen Haans
32. Fennie van Strien 
33. Berrie van Strien
34. Ben Kuipers
35. Dave Looijkens
36. André van Nifterik
37. Christ Adriaens
38. Jannie Kuipers
39. Fred Dingenouts
40. Miranda Dingenouts
41. Walter van Boxel
42. Ad Elsinger
43. Jennifer van Dam
44. Reinier van Dam
45. Ramon Hendriks
46. Karel Hendriks 
47. Wesley Selier 
48.  Eugène Kooijmans
Wachtlijst
R1 Emiel van Genderen
R2 Jochem Snelders
R3 Richard Berens